Slovak

Vývin vedomia pomocou Computeru Matrix Drops

 

 

 

V rozprávke o Snehulienke vlastní kráľovná čarovné zrkadlo, ktoré  hovorí pravdu. Toto zrkadlo je jediné,ktoré vie a odváži sa povedať pravdu komukoľvek, kto sa doň pozrie. V zrkadle sa ozve kráľovnina duša.


Človek neschpný vývinu žije v zajatí svojich mylných predstáv a obklopuje sa duchovnou temnotou. Naopak človek ,ktorý sa chce naďalej vyvíjať hľadá pravdu, aby posilnil svoje príležitosti v prítomnosti a aby našiel kľúč svojho šťastia.
 
Kto by sa v detstve nechcel pozrieť do pravdovravného zrkadla?
A naopak, kto z nás má teraz v dospelosti odvahu pozrieť sa do zrkadla vlastnej duše? Zrkadlo,ktoré sme si v detstve predstavili je dnes už skutočnosťou vďaka singulárnemu prístroju novej generácie vo forme počítača, ktotý nám pomáha preskúmať našu dušu.
 
Matrix Drops Computer pred záujemcu predostrie jeho pozitívne vlastnosti, ciele do budúcnosti a taktiež mu ukáže jeho mylné predstavy a dôvody jeho trápenia.

KOVÁCS-MAGYAR ANDRÁS
 
Sú ľudia, ktorí nevidia ani vlastné prednosti, kým iní majú mylné predstavy o sebe i svojom okolí. Mnohí už v detstve stratia svoje sebavedomie, z toho sa neskôr môže vyvinúť nedostatočná sebakontrola, následne ako kompenzácia vzniká až priveľké ego.
 
Tí, ktorí unikajú sami pred sebou vnímajú len vonkajšok. Nepredstaviteľne veľká šanca na ich vývoj z fyzického,duchovného a spirituálneho hľadiska by bola, ak by sa pred nimi predostrel ich vnútorný svet.
 
Mnoho ráz sme počuli o tom,že človek je hlboko cítiaci duchovný tvor,ale len málokto vie o tom,že z 95% ním aj v skutocnosti je.Z toho logicky vyplýva,že my so seba vidíme len 5%.Toto percento je pritom nedostačujúce na plnohodnotný, zodpovedný život.
 MATRIX DROPS WONDERBOX
 
Najväčší nepriateľ vedomia nie je nevedomosť,od tam ho je oveľa horšie, ak je niekto mylne presvedčený o tom, čo vie. Tento stav nazývame polovedomím. Títo ľudia mnoho ráz neveria ani vlastným očiam,keď zazrú pravdu. Je priam vylúčené, že prijímu dobrú radu ako "odborníci".
 
Veľa ľudí počúva len na seba, preto je veľmi ťažké rozšíriť ich pohľad na svet. Zostrojením Computeru Matrix Drops som začal pomáhať ľuďom zhovárať sa so sebou aj na iných úrovniach. Cez Matrix Drops Comuter dostávame odpovede od všetkých úrovní nášho tela. Našťastie ešte existujú ľudia, ktorí veria sami sebe, resp. veria v seba.
 
Naša duša sa podobá takému prijímaču, ktorý dokáže komunikovať so všetkým, čo existuje prostredníctvom vševedomia z vesmíru nezávisle od času a priestoru.
 
Máme v sebe ukrytú jednu intuitívnu osobnosť, ktorá nás obdarúva dobrými radami, ale to čo si počneme s informáciou, ktorá sa k nám dostane môže určiť len úroveň nášho vedomia.
 
Na vývin vedomia je potrebné spoznať svoje prednosti a priznať si svoje mylné predstavy. Matrix Drops Comuter je schopný predostrieť pred nás  naše vlastnosti a následne nám Matrix Drops výrobky pomôžu preniesť sa cez naše duševné zakopnutia.
 
Položená otázka má veľký význam v našom živote. Jedna nepoložená otázka znamená jedny zamknuté dvere v našej duši. Vďaka miliónom otázok položených Matrix Drops Comuteru otvárame vo svojom svete nespočetné množstvo dverí.
 
Zmena sa začína len u jedinca, ktorý je ochotný zmeniť sa. Otázky tvoria nápady a možnosti tvorenia v budúcnosti. Ľudská myseľ je nepozorná voči veciam ktorým dovtedy neverila. Mnohí z nich hovoria: „uverím až keď uvidím", pričom vyššia úroveň vedomia hovorí presný opak. Len vtedy dokážeme tieto veci vidieť, ak im naozaj uveríme.
 
Vývin nášho vedomia nás robí schopnými vykonať úlohy, ktoré by sme predtým nedokázali. Kľúč sa vždy skrýva v úrovni nášho vedomia. Neprejavené schopnosti výjdu na povrch zvýšením úrovne nášho vedomia. Človek sa vie pohnúť dopredu len tým smerom, v ktorom už odstránil všetky prekážky zo svojej duše.
 
Dobré myšlienky majú schopnosť zmeniť budúcnosť, ale aj ich opak je pravdou. Zlé myšlienky, vulgárne vyjadrovanie a život bez štýlu má následok výrazného úpadku úrovne nášho vedomia. Pekná myšlienka,ako je:musím ostať na žive, či musím sa stravovať ako tá najcitlivejšia rastlina. Naopak zlá myšlienka je ako burina, ktorá sa rozmnožuje v našej mysli.
 
Ľudský program vychádza z viery. Človek je schopný sám v sebe zmeniť vieru, ktorá funguje ako program. Nikdy nezabúdajme: „Viera je duchovný a duševný pohľad, nie naivita!", preto sa pokúšajme dostať sa na čo najvyššiu  úroveň vedomia a čím čistejší duševný život.
 
Za posledné roky sa Matrix Drops Comuter stal našim osobným duševným vodcom. Blížia sa časy, keď ani z jednej domácnosti nemôže chýbať tento dávno vytúžený prístroj, ktorý sa hodí do rozprávky. Na kladené otázky nám naša duša dáva fyziologické odpovede. Náš prístroj je schopný toto všetko rozpoznať, definovať a cez jednu úplne novú nám prekladať vo forme písma.
 
Kovács-Magyar András
 
Matrix Drops Kft.
H-1143 Budapest, (XlV. okruh)
ulica Tábornok 11/ A - 1. poschodie
 
Otváracia doba:
Pondelok - Piatok: 8:00 - 19:00
Sobota: 8:00 - 15:00
V nedeľu máme zatvorené.
 
Informácie môžete dostať na telefonickom čísle:
+ 36-1-251-4983
+36-1-222-3186
 
e-mail: info@matrixdrops.com
 
Mapa:

X

Új jelszót kérek! Regisztrálok az oldalra!

Friss híreink