Slovak

Matrix Drops Protokoll

 

 

 

 

“Ak nie si pripravený zmeniť svoj život, niet ti pomoci.“
                                                               Hippokratés
Matrix Drops
Citát objasňuje, že kto si zvolí v živote tú ľahšiu cestu, takzvanú “obchádzku”, tvrdo zaplatí za svoj čin. V dnešnom svete sa nám klási do výhľadu mnoho klamlivých údajov, ilúzií, ktorými zavádzajú ľudí. Kto sa vzdá kvôli sľubu ľahšieho života svojej osobnosti, toho fyzicky, duševne a aj duchovne vykoristia.

Všetko okolo nás je v neustálom pohybe, nedá sa obísť neprestajným zmenám. Iba ten, kto sa nachádza v polobdelom stave spánku, hľadá ustavičnosť, aj za cenu svojich utrpení, pretože jeho myseľ sa tak cíti byť v istote. 

Svojich poslucháčov učím na zdravý život, a ten sa nedá získať bez urobenia základných zmien. K dosiahnutiu celkového úspechu je nevyhnutné obnoviť stravovacie zvyky. Bezdôvodná a častá únava sa týka v prvom rade spoločnosti dodpelých, v druhom rade detí. Vyčerpanosť sa môže objaviť na úrovni telesnej, duševnej, mentálnej, fyzikálnej a niekedy na všetkých úrovniach naraz, ktorý stav sa nemení ani vplyvom dôkladného oddychu.

Matrix Drops Protokoll
“Pokiaľ sa v živote jedinca zastaví, alebo uviazne vývoj v smere kvality, organizmus svoj program vedie k zmene ku kvantite, k množstvu. Na úrovni buniek to môže vyvolať nadprodukciu, čiže bujnenie.“ Dr. Albert Szentgyörgyi
 
Matrix Drops Protokol (MDP) sa považuje za výnimočne dobrým, mnohými vyskúšaným spôsobom, ktorý prináša neobyčajné výsledky v živote. Protokol obsahuje tie kroky, ktoré odstránia naše neustále straty energie. Bez zmien na informačných poruchách vytvorených v organizme, ani jediný liečebný spôsob nám nedokáže dlhodobo pomôcť. 
 
“Pomôž si sám, aj Boh ti pomôže.“
 
1./ Ak v aure Matrix Drops Computer, alebo moji kolegovia zmerajú geopatogénne žiarena zeme- Hartmannove zóny, podzemné vodné žily-, doporučuje sa vymerať tieto žiarenia v byte, v dome a na pracovisku. Proti týmto žiareniam zeme neexistuje ani fyzikálna, ani energetická ochrana! Jediný spôsobom je na obídenie týchto žiarení zeme, ak po ich vymeraní, v čo najkratšom čase umiestnime našu posteľ, fotelku, písací stôl a podobne, , na miesto bez týchto žiarení.

Tieto žiarenia zeme vyvolajú geopatický stres a tým zápaly v tele, ktoré zvyšujú bujnenie buniek, čo môže viesť k rakovinovému ochoreniu. Najzákladnejším krokom v prevzatí riadenia nad svojim životom zmamená zosúladiť svoje okolie s našim organizmom.
 
Földsugárzás vízér Hartmann zóna
 
2./ Nemožno vynechať obnoviť naše stravovanie,  pretože v pozadí ťažkých zákerných autoimunných chorôb sa ukrývajú črevné zápaly. Asi sedemdesiat percent imunitnej sústavy sa nachádza v hrubom čreve, čo hrá výnimočne veľkú rolu v životných pochodoch organizmu. V oslabenom črevnom trakte sa rozpadne rovnováha črevnej flóry kvôli rozmnoženiu choroboplodcov vyvolajúcich rôznorodé choroby. Samoochrane organizmu hatia nedostatočné pochody látkovej premeny, vtedy sa toxické a  nadbytočné látky nedostatočne vylučujú, následkom čoho sa do tela dostanú rozkladné látky. Aby sme obišli tejto samootrave a rôznym zápalovým procesom, doporučuje sa vynechať z nášho stravovania medzi inými nasledovné:
- glutén (lepok)
- mlieko
- vaječné bielky
- sóju
- margaríny
- cukor
- nápoje s oxidom uhličitým (CO2)
- trans tuky
- v olejoch pečené jedlá
- mäso takých zvierat, ktorým boli podávané hormóny alebo antibiotiká.
 
Riešenie problémov v dnešnej dobe sa hľadá obyčajne v objavení ložísk zápalov a v potláčaní príznakov, pričom riešenie treba hľadať vychádzajúc z črevnej sústavy.
 
3./ Žiadajúce je odhalenie rušivých entít v našom okolí a pomôcť im ísť ďalej. Našim computerom (MDC) sa dajú odhaliť v našej aure tieňové osobnosti, iným názvom entity, čo sú vlastne duchovia, korí sa viažu k človeku, alebo sa nachádzajú v jeho bezprostrednom prostredí, rovnako ako vonkajšie hatiace vplyvy, takzvané kliatby. Danú prítomnosť entít si môžete dať pod kontrolu v našom centre Matrix Drops, takým kolegom, ktorí sú dlhodobo overení svojimi rezultáciami. 
 
4./ Protektormi s MM logom na odstránenie elektrosmogu sa chráňme pôsobeniu škodlivých žiarení nášho okolia.
 
5./ Mnohí ľudia sú tej mienky, že ich autonómia sa porušila následkom očkovaní. MDC rozozná takýmito spôsobmi vzniknuté informačné poruchy, naše metódy umožnia ich korekciu. 
 
6./ Prípravkami Matrix Drops napravme informačné poruchy vzniknuté v organizme kvôli nahromaždeniu chemikálií, konzervačných prísad, žiariacich látok, ťažkých kovov, porúch z poranení duše. 
 
7./ Použivajme bezfluorovú zubnú pastu. Prednosti zubnej pasty bez fluoru sú dnes už nespochybovateľné. Výsledky bádaní posledných desaťročí dokazujú, že fluor je zdraviu škodlivá látka. 
 
8./ Slnečné lúče sú oveľa viac, ako iba zdroj energie, zdravý život bez nich je nepredstaviteľný. 
Slnko je ochranou proti infekciám vírusmi a baktériami, vplyvom neho sa vytvára v tele vitamín D, stabilizuje tlak krvi, zvyšuje kapacitu krvi v prenášaní kyslíka, vyrovnáva hladinu vápnika organizmu, posilňuje imunitu, ochraňuje náš imunitný systém, tak sa nám zvýši schopnosť znášania stresu, ochraňuje pred rednutím kostí, ochraňuje pred diabetes, pred srdcovo- cievnymi problémami, napomáha lepšiemu tráveniu, znižuje mieru bujnenia buniek a vytvárianie viacerých rakovinových ochorení.
 
O tom, ako sa opaľovať na slnku, koluje mnoho mylných predstáv, pričom z ohľadu nášho bytia správne sa opaľovať je nevyhnune závažným faktom!
 
9./ Mnohí nás vyhľadávajú kvôli návodu, ako ďalej v živote. Pre tých, ktorí majú túžbu v tom, aby sa učili a povýšili sa na vyšší stupeň vedomia, sme zostavili výnimočné učivo. K dobrému celkovému duševnému a telesnému stavu je nevyhnutné spoznať prvky nášho liečebného spôsobu. V rámci výučby poslucháči majú možnosť spoznať aj tajomstvá nášho spôsobu života. Priebehom tejto záhadnej cesty sa čoskoro objaví priaznivý výsledok a umožní sa dosiahnuť vyšší stupeň vedomia. Tu získané informácie rozširujú horizont myslenia a napomáhajú nám na ceste skúseností na úrovni poznávania.  
 
10./ Telesný pohyb je súčasťou zdravého životného štýlu, preto denno- denne obráťme svoju pozornosť na dostatočný pohyb. Akýkoľvek druh pohybu umožňuje znížiť riziko ochorení. Nedostatok pohybu vedie predovšetkým k problémom srdcovo-cievnym, ďalej, nepoužívané svaly chradnú, zmenšujú sa, Kto zanedbá pravidelný denno- denný pohyb, ten sa neskôr bude musieť priečiť s vážnymi zdravotnými problémami. Najmenej štyridsaťminútová rýchla chôdza je nutná k udržovaniu zdravia. 
V živote sa mení všetko. Jediná vec je iba stála, potreba pohybu organizmu. 

 
Matrix Drops Kft.
H-1143 Budapest (XIV. kerület)
Tábornok u. 11/A  I. poschodie
MAPA

Telefon:
+36 1 251 4983
+36 1 222 3186
 
e-mail: info@matrixdrops.com
 

XXX

Új jelszót kérek! Regisztrálok az oldalra!

Friss híreink