Slovak

Bezfluorová homeopatická zubná pasta - Matrix Drops

 

 

 

 

Poslanie novej éry


Matrix Drops bezfluorová homeopatická zubná pasta


Zubná pasta, ktorú tvoria rastlinné zložky, neobsahuje: syntetické sladidlá a farbivá, ďalej neobsahuje fluoridy, mentol, cukor, sóju, glutén a parabény.
Príjem týchto vymenovaných látok obchádzajú najmä tí ľudia, ktorí si prajú zachrániť jemnú rovnováhu svojho organizmu, taktiež používajú Matrix Drops alebo homeopatické prípravky.

Po použití Matrix Drops zubnej pasty za krátku dobu, po niekoľkých minútach sa dajú užiť Matrix Drops quintesencie alebo homeopatiká. Naturálna zubná pasta chráni zuby pred kazom a pred ukladaním zubného povlaku, takisto tlmí tvorbu zubného kameňa.
Prečo je Matrix Drops homeopatická zubná pasta bezfluorová?

Viacero významných výskumníkov upozorňovalo na to, že fluorid je veľmi nebezpečnou látkou. Ako chemický prvok, aj ako vo forme zlúčeniny je fluór veľmi agresívnym jedovatým prvkom, podľa skúmaní ktoré boli usmernené na životné procesy. Fluór je jedným najreakcieschopnejším prvkom na zemi, ktorý sa nedá uchovávať ani v sklenenej fľaši, pretože ju rozožere. Jeho toxická dávka je silne rakovinotvorná, alergizujúca, poškodzujúca enzýmy- základné biokatalyzátory nevyhnutné k správnemu chodu základných životných funkcií- priamo zaútočí na mozog a štítnu žľazu, kazí prekrvenie ľudských orgánov. Znižuje odolnosť jedinca voči vonkajším psychickým vplyvom. Priamo pôsobí na detskú žľazu a hypofýzu, znižujúc tak kreativitu jedinca, jeho schopnosť systémovite rozmýšľať, taktiež vplyvom neho nefungujú ani intuitívne schopnosti jedinca. Efektívne oblbuje a odoberá funkcie na zachovanie populácie, môže spôsobiť neplodnosť jednak u mužov a taktiež u žien. Fluorid je jednou najúčinnejšou otravou pre potkany.
 
Fluór, ktorý sa prírodne nachádza v potravinách, sa nedá predávkovať, -ale o syntetickom fluóre- ktorý je zložkou bežných zubných pást sa to nedá vyhlásiť.
 
Fakty: V USA pôsobí Vysoká škola Colgate - ktorá dostala meno podľa najväčšieho výrobcu fluoridových zubných pást na zemeguli.  Niekdajší vedúci psychologickej katedry tejto vysokej školy, lekár  Dr. George Estabrooks bol počas svetovej vojny najkvalifikovanejším znalcom hypnózy americkej tajnej služby. Estabrooks vhodne pripravenou hypnózou pomocou chemického fluoridu, vedel hocikoho tak ovplyvniť, že sa správal, ako dobre usmerňovateľný zombie.
 
Londýnska vláda v sedemdesiatych rokoch minulého storočia, v Severnom Írsku veľmi naliehala o úpravu pitnej vody fluoridom. Hovoriac, s írskym človekom užívajúcim fluorid je oveľa menej problémov.

Americký biochemik Charles Eliot Perkins tvrdí: “ Pravým cieľom užívania fluoridu masami ľudí je, znížiť ich odpor proti vláde a kontrole, stratenej slobode. Jedinec, krorý aspoň jeden rok užíva fluoridové prípravky, už nikdy nebude tým, kým mal byť.”
 
Fluorid vo veľkom množstve je smrteľne jedovatým, v menších dávkach boli zistené jeho rôzne choroby vyvolajúce účinky. V Maďarsku v osemdesiatych- deväťdesiatych rokoch, v jasliach a v materských skôlkach povinne nariadili užitie dvoch tabletiek Dentocal fluoridu denne. Ak sa odoprelo užitie týchto tabletiek, pripojilo sa to ku kartotéke dieťaťa.

Málokoho napadne, ak trpí alergickými príznakmi, únavou, tuposťou,  akiste v ťažších prípadoch má vredy a rany v ústnej dutine, že vyvolávajúcim faktom je práve fluór. Takto samovoľne a s úsmevom ďalej používajú fluoridovú zubnú pastu všetci pomýlení ľudia.
 
Matrix Drops zubná pasta ukazuje východisko aj z tejto slepej uličky.
 
Prečo práve epifýzu blokujú fluoridom?
 
Epifýza, šuškové teliesko, takzvané tretie oko- pomocou tohoto oka duše je umožnené uvidieť také javy, ktoré sú pre všedné oko neviditeľné. Tieto vnímania sa nazývajú aj šiestym zmyslom. Ešte u detí tento zmysel výborne funguje, preto sú deti vnímavé na “nadprirodzené” javy. Tieto deti vidia také javy, ktoré si už dospelí nevšímajú. Vo väčšine prípadov v období dospelosti sa stratia tieto výnimočné schopnosti, ich inaktivácia nastáva nahromadením určitých látok. Fluorid je schopný vo veľkej miere sa uskladniť v šuškovom teliesku, a ten pochádza hlavne zo zubných pást s obsahom fluoridu.
 Harmadik szem
 
Šuškové teliesko je zázrakom nášho ľudského tela, nachádza sa medzi dvomi hemisférami mozgu v centre mozgu, meno si získalo z toho, že má tvar šušky. Na obrázku hore- sa dobre dá porovnať podobnosť tvaru prierezu mozgu s egyptským symbolom zvaného “Hórove oko”. Ktohovie, možno v starodávnej egyptskej civilizácii pred tritisícimi rokmi pred našim letopočtom sa viac vedelo o fungovaní ľudského mozgu, ako dnes? Mnohí si kladú túto hlboko zamýšľajúcu otázku.
 
Téma o treťom oku, ktorá sa vyvinie v strede čela, je v mytológii a v mnohých kultúrach často opakujúcou sa témou. Tretie oko bezprostredne reaguje na svetlo a na tmu, taktiež na energetické polia, na chvenia v našom okolí, na rôzne jemné informácie. Nazýva sa to jemným vnímaním, alebo vnímaním nadprirodzeného- v prípade, ak niekto je schopným “prijat” informácie zo svojho okolia. Pomocou tretieho oka je možné pocítiť, ak je nám niekto nesympatickým, a to aj vtedy, ak o ňom nič nevieme. Alebo naopak, ako keby sme tisíce rokov poznali niekoho, koho uvidíme prvýkrát v tomto živote. V takýchto prípadoch sa navzájom “naladíme”  na seba.
 
Vo vnímaní zďaleka (EPR) hrá tiež veľkú úlohu epifýza. Pomyslíme na niekoho a o pár sekúnd nám On zavolá telefonicky. Môžeme pocítiť napríklad aj to, že niekomu nám blízkemu sa stalo niečo, alebo môžeme mať možnosť nakuknúť do budúcnosti.
 
Takto sa dá utvrdiť to, že biologickým orgánom metafyzického “tretieho oka” je šuškové teliesko. Podľa výskumov v dnešnej dobe, v okolí epifýzy sa fluór nachádza o sedemdeiat percent vyššej koncentrácii, než v predošlých časoch. Fluór je osamote najsilnejším jedom a je najelektronegatívnejším prvkom zo všetkých prvkov.
 
Čo sa nám môže stať, ak dáme bokom prípravky s obsahom fluóru?
 
- Zosilnie naša spolupráca s podvedomím
- Nastane skokovité vylepšenie ľudských vzťahov
- Pocit osamelosti sa zmení na vedomie spolupatričnosti
- Zosilnie pocit istoty, zmizne strach, stres
- Budeme môcť rozlíšiť jasné a tmavé javy, ľudí s dobrými a ľudí so zlými vlastnosťami
 
Môžeme v sebe uviesť do pohybu vývoj horeuvedených a ešte iných ďalších vlastností. Človek si môže nájsť svoje životné ciele, svoje vlastné svetlo. Tými najmenšími krokmi v smere toho sú - oslobodiť sa od fluóru, oslobodiť sa od gluténu - a tak si môžeme zmeniť celý svoj život.
 

XXX

Új jelszót kérek! Regisztrálok az oldalra!

Friss híreink