Slovak

Zariadenia MM slúžiace na odvrátenie škodlivých účinkov elektrosmogu

 

 

 

 

 

 

 

 

Spoločnosť Matrix Drops Kft. prináša na trh účinné zariadenie na ochranu pred  elektrosmogom .  Zároveň ponúka aj prípravok označený číslom  869 Matrix Drops,  ktorý je schopný  elektrosmogom  zapríčinené informačné poruchy v organizme opäť navrátiť do poriadku.

Elektrosmog je elektromagnetické žiarenie vyprodukované elektrozariadeniami.

 

Výskumy potvrdzujú, že pravdepodobnosť  vzniku nádoru v mozgu je vyššia u užívateľoch mobilných telefónov. Ktokoľvek, kto dlhšiu dobu telefonuje mobilom sám sa môže presvedčiť, že sa mu zohrieva ucho, niekedy až hlava, ba až aj to, že sa spotí. Je to v dôsledku produkcie dielektrického tepla. /Na tomto princípe pracuje aj mikrovlnná rúra./

Všetci vieme, že naše bunky sú riadené elektromagneticky. Preto je náš organizmus veľmi citlivý na zmeny elektromagnetického poľa Zeme pri búrkach, zemetrasení a pod. Ale aj všetky domáce elektrospotrebiče generujú elektro- magnetické vlny. V našom okolí sa množia vysielače, antény, Wifi a pod. a s tým paralelne  narastá aj disharmónia okolitého elektromagneticého poľa.

Nové podmienky vyžadujú zmenu myslenia.  Používaním  MM zariadení  na harmonizáciu prostredia a prípravku  Matrix Drops  869  aj naše telesné prostredie  môže byť  opäť harmonizované  a môžeme bez obáv využívať výdobytky modernej vedy dnešnej doby.

Zariadenie MM účinne tlmí nasledujúce žiarenia :

-         Nízkofrekvenčné  magnetické polia

-         Vysokofrekvenčné elektromagnetické polia  (RF)

-         Elektické polia (LF)

Osvedčenie akosti zaridení pochádza od : Andrológiai Egészségügyi Kutató és Szolgáltató Kft.

Umiestnenie MM zariadenia :  Ochrana pri telefonovaní – prilepíme na zadnú stranu mobilu.  Osobnú ochranu – nosíme pri osobných dokladoch,  alebo podlepíme pod hodinky,  (ja nosím v háčkovanom puzdierku na krku). Ochranu počítačového monitora umiestnime v jeho blízkosti na stole, alebo na chrbát monitora laptopu.  Auto-ochranu umiestnime do stredu cestovného priestoru.

Jednotlivé zariadenia majú rozličný rozmer a zakúpite ich v cene (včetne Dph) :

Ochrana Telefonu                                            15.240  Ft/ kus

Osobná ochrana, ochrana počítača              29.210  Ft/kus

Autoochrana, priestorová ochrana              76.200  Ft/kus

Matrix Drops   869                                             3.500  Ft/kus

Distribútor :

Matrix Drops Kft.  1142 Budapest, Tábornok utca 11/a 1.posch.11

www.matrixdrops.com  Tel. 0036  1/ 251-4983 a 0036 1/ 222-3186

      

 

Új jelszót kérek! Regisztrálok az oldalra!

Friss híreink