Slovak

Matrix Drops kvapky v boji proti škodcom

 

Po viac ako desaťročnom výskume sa podarilo vynálezcovi Matrix Drops computera  Kovács-Magyar Andrásovi zostaviť Matrix Drops kvapky ktoré rovnako dobre zaberajú na rôzne neduhy nielen ľudí, ale aj rastlín a zvierat. Tak ako ľudia, aj rastliny i zvieratá majú svoju  energiu - auru, ktorá sa ľahko môže poškodiť. Matrix Drops kvapky túto auru rastlín a zvierat dokážu viacnásobne zväčšiť, a tým zväčšiť aj  ich obranyschopnosť.

Tieto kvapky sú schopné neutralizovať rôzne chemikálie a ťažké kovy z pôdy, ktorá je dlhoročným aplikovaním chemikálií a postrekov infikovaná.  Kvapky sa aplikujú veľmi jednoducho, a nemajú žiadne vedľajšie účinky.

 Matrix Drops kvapky pridáme do čistej vody podľa návodu, a týmto roztokom ošetrujeme rastliny. Kvapky zaberajú voči rôznym škodcom, hubám, ochraňujú ich pri

jarných mrazoch,podporujú ich kvitnutie, v  letných horúčavách pomáhajú rastlinám prežiť, a vieme ich použiť na mnohé iné problémy, ktoré sa vyskytujú pri pestovaní rastlín.

 Matrix  Drops kvapkyneobsahujú žiadne  chemikálie a  ani iné zdraviu škodlivé látky. Na chemikálie a  hnojivá  môžeme zabudnúť, čomu budú radi  hlavne ochrancovia prírody a životného prostredia. V Matrix Drops sú v kvapkách  uložené holografické informácie minerálov, kameňov a drahokamov. Voda je schopná uchovávať tieto informácie celé roky, preto sú uložené vo vode. Už po prvom použití budete prekvapení ich účinkom na rastliny.Pre  ďalšie informácie ohľadom Matrix Drops kvapiek sa obráťte na našich odborníkov,  radi vám poradia, a hovoria po slovensky.

 

                                                                                                                      Iveta  Bodorová

Új jelszót kérek! Regisztrálok az oldalra!

Friss híreink