Slovak

Maria Bodnarova

Zachráňme včely

Zachráňme včely pred úhynom.
Prečo nás to zaujíma? Nuž, náš kolektív sa považuje za príslušníkov duchovnej skupiny,  kde v mytológii hrá včelstvo dôležitú úlohu. Vzorom nášho pradávneho spoločenského zriadenia bolo spoločenstvo včiel, na čele s kráľovnou a z toho vyplývajúca úcta žien. Dôkazom toho sú aj zlaté včely nájdené v pohrebiskách Hunov a Skítov. -sem prosím obrázok zlatej včely- 
V poslednej dobe aj u nás sa včelári ponosujú na hromadný úhyn včiel spôsobený  z Ázie pochádzajúcim veľmi agresívnym parazitom menom :Varroa destructor. O dôležitosti včiel nepochybuje žiaden dobrý ovocinár, záhradkár či hospodár. Už aj Albert Einstein povedal, že ak uhynú včely, za niekoľko rokov po nich zmizne aj ľudstvo. O tom, že každý z nás má auru, ktorá je merateľná už aj technologickými zariadeniami nie len virgulou alebo kyvadlom, tiež každý vie. Ale auru má všetko živé stvorenie a dokonca aj kamene a nerasty vyžarujú merateľné energie.
Našimi učiteľmi vyvinuté kvapky Matrix Drops s označením 2019  a 2020   pôsobia na posilnenie a zväčšenie aury včiel. Do akej miery sa zväčšuje aura včiel, v takej miere rastie ich energia, vyžarovanie, chuť do života a duševná sila. Toto dokáže detekovať každý radiestét bez ohľadu na náboženskú či národnostnú príslušnosť. Porovnaním včelích úľov, ktoré sú konzumentmi týchto kvapiek s tými ktoré nie sú, zistíme zmenu a rozdiel vo výnose a zdravotnom stave.
Tieto prípravky sa zakladajú na báze pitnej vody s teleportovanou holografickou informáciou. Neobsahujú žiaden alkohol a žiadnu chemikáliu.Kvapky Matrix Drops nie sú jedmi ani liekmi, žiadne z nich neslúžia na otrávenie alebo zničenie akejkoľvek formy života. Sú ale takým prostriedkom v našich rukách, ktoré už mnohým ľuďom, zvieratám a rastlinám prinavrátili duševnú silu už v takmer bezvýchodiskových situáciách.Očakávame spätnú odozvu  , tak ako to už urobili mnohí, ktorí tieto kvapky aplikujú. Aj vaše výsledky a skúsenosti môžu byť nápomocné pre  tých včelárov, ktorí teraz nevidia východisko.
Ako to bolo predom už uvedené, k dostaniu sú v dvoch vyhotoveniach. Kvapky Matrix drops 2O19 aplikujeme denne,  kvapky 2020 raz mesačne.Doposiaľ niektorí včelári dávali kvapky priamo na pijavý papier a ten vložili do úľa. Usilovné včely sa následne snažia tento z úľa dostať von, čím prídu do styku s kvapkami. Kvapky Matrix drops sú vynikajúcimi nosičmi informácií, ktoré sú v nich obsiahnuté a aj toto minimálne množstvo je dostatočné k tomu, aby sa dostalo do aury včiel. Prestaviteľné sú aj iné spôsoby podania kvapiek včelám, záleží na vynaliezavosti včelára.
Ten kto má záujem naučiť sa merať auru a následne získať zbehlosť v orientovaní sa v okom neviditeľných skutočnostiach sveta, má možnosť zúčastniť sa školenia 11. októbra v Budapešti, ktoré vedie náš učiteľ Kovács-Magyar András

Doporučenie :
Predávkovanie kvapkami Matrix Drops nejestvuje.
Zvýšenú pozornosť treba venovať čistote!
Spočiatku podávame kvapky v neriedenom stave, po niekoľkých týždňoch už môžeme riediť.
Na 1 l  vody  (bez chlóru) - 5ml - približne za 2 vrchnáčiky kvapiek Matrix Drops
Na 10 l vody                    -15ml - cca 1/3 fľaštičky   
Cena : 35OOFt / ks
Obdržíte :  Matrix Drops Kft
                 H-1143  Budapest XIV
                 Tábornok u. 11/A   I.em.
                 Mapa: klikni sem
Informácie : 0036 1 251 4983
                   0036 1 222 3186

Új jelszót kérek! Regisztrálok az oldalra!

Friss híreink